KONST / Litografier / Litografi 8772042
nr 877 2042
Litografi
"Stockholm från Mälaren", Central-Tryckeriet, Sent 1800-tal, motivet: 45 x 73
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 24 februari 2014
kl 18:43:52
200 kr
200 kr
300 kr
1.200 kr
500 kr
800 kr
1.000 kr